Pár řádek o nás

O portále pracujnalodi.cz

Portál pracuj na lodi.cz Vám přináší společnost LAD.CZ s.r.o.

Naše vize

Pracuj na lodi.cz je specializovaný webový portál zaměřený výhradně na práci na říčních, zaoceánských a dopravních lodí. Naleznete zde aktuální pracovní nabídky, praktické informace ze světa lodní dopravy a zajímavé články o práci na lodi.

Nabídky práce

Zadavatelem pracovních pozic jsou přímo lodní společnosti (ČR, Evropa, USA) nebo specializované agentury, které se zabývají náborem vhodných uchazečů.

Chceme se stát místem, kam se budete rádi vracet. Jedním z nejčastějších kritérií výběru nového zaměstnání, zejména v Evropě, je lokalita pracoviště. Pracuj na lodi.cz proto obsahuje přehledný seznam řek, kde je u každé řeky uvedena aktuální nabídka práce, takže uchazeči o nové zaměstnání snadno zjistí vzdálenost pracoviště od domova a další užitečné informace.

Praktické informace

Na webu naleznete také náš blog, kde si můžete přečíst o zajímavostech z lodní dopravy, osobní zkušenosti z říčních i zaoceánských lodí a další novinky, které Vám pomohou s hledáním nového zaměstnání.

Kontaktní údaje

LAD.CZ s.r.o.
A. Barcala 404, 370 05, České Budějovice
IČ: 26091356, DIČ: CZ26091356
Zapsáno pod značkou C 13065 u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
bankovní spojení: 199698636 / 0300, ČSOB

Aktuality

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Interview days, 25. 07. 2017, Praha - práce na říční výletní lodi
Interview days, 25. 07. 2017, Hotel Occidental Praha. Lodní společnost River Advice. Registrace mailem (+ strukturovaný životopis v AJ nebo NJ).
Stáhněte si: River Advice_information (1684 kB)

Informace o podmínkách zaměstnání na lodi ve společnosti River Advice
Informace o pracovních podmínkách společnosti River Advice naleznete na našem blogu nebo v pdf příloze. Text je v anglickém jazyce.
Stáhněte si: River Advice - employment terms and conditions (104 kB)