Říční sezóna je zde - 2018

řeka Rýn, romantická řeka Rýn, říční loď, práce na říční lodi, sezóna 2018

Prozkoumej krásy a města velkých evropských vodních cest. Malé vinařské obce a smaragdově zelené vinice na břehu řek od Rhony po Dunaj. V německu uvidíš historické hrady a zámky podél Labe a Rýna. Jako bonus jsou zde zastávky v cosmopolitních městech jako je Paříž, Budapešt, Vídeň, Amsterdam a další.

To vše můžeš vidět a zažít na cestě po dobrodružství a ještě k tomu můžeš pracovat v krásném prostředí říčních lodí. Většinou se jedná o velmi stylově a moderně zařízené pasažérské výletní lodě pro 80 - 190 pasažérů plus posádka.

 

Aktuality

Říční lodní sezóna 2021 pomalu vyplouvá...:)
Nová sezóna na říčních lodích je tu! Rok 2021. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích sezóně 2020, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí většinou zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Ahoj, aktuálně hledáme: kombinovanou pozici Recepční/Kadeřník s němčinou (výhodou praxe na říční lodi) a číšník (praxe na říční lodi výhodou + NJ také výhodou).