Pár řádek o nás

O portále pracujnalodi.cz

Portál pracuj na lodi.cz Vám přináší společnost LAD.CZ s.r.o.

Naše vize

Pracuj na lodi.cz je specializovaný webový portál zaměřený výhradně na práci na říčních, zaoceánských a dopravních lodí. Naleznete zde aktuální pracovní nabídky, praktické informace ze světa lodní dopravy a zajímavé články o práci na lodi.

Nabídky práce

Zadavatelem pracovních pozic jsou přímo lodní společnosti (ČR, Evropa, USA) nebo specializované agentury, které se zabývají náborem vhodných uchazečů.

Chceme se stát místem, kam se budete rádi vracet. Jedním z nejčastějších kritérií výběru nového zaměstnání, zejména v Evropě, je lokalita pracoviště. Pracuj na lodi.cz proto obsahuje přehledný seznam řek, kde je u každé řeky uvedena aktuální nabídka práce, takže uchazeči o nové zaměstnání snadno zjistí vzdálenost pracoviště od domova a další užitečné informace.

Praktické informace

Na webu naleznete také náš blog, kde si můžete přečíst o zajímavostech z lodní dopravy, osobní zkušenosti z říčních i zaoceánských lodí a další novinky, které Vám pomohou s hledáním nového zaměstnání.

Kontaktní údaje

LAD.CZ s.r.o.
A. Barcala 404, 370 05, České Budějovice
IČ: 26091356, DIČ: CZ26091356
Zapsáno pod značkou C 13065 u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
bankovní spojení: 199698636 / 0300, ČSOB

Aktuality

Rádi se Vám představíme na veletrhu JOBS EXPO 2018
Lodní společnost River Advice. Těšíme se na Vás.
Stáhněte si: River Advice - employment terms and conditions (104 kB)

Říční lodní sezóna 2018 je zde...
Sezóna na říčních lodích startuje. Pokud máte zájem o práci na říčích výletních lodích v sezóně 2018, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Navštivte nás na veletrhu JOBS EXPO 2018 (8.-9.3.2018)
Staňte se členem naší rodiny River Advice AG a poznávejte nová místa po celé Evropě. Zveme Vás na pražské výstaviště v Holešovicích na veletrh pracovních příležitostí a vzdělávání JOBS EXPO 2018 ve čtvrtek 8. 3. a pátek 9. 3. 2018! Těšíme se na setkání s Vámi!