Požadavky na jednotlivé typy pozic

Hotelový personál

Recepční

Máte nejméně roční zkušenost na pozici recepční (hotel, mezinárodní společnost)? Umíte zajistit efektivní a bezproblémové fungování recepce k maximální spokojenosti pasažérů, jakož i správné vyřizování všech administrativních záležitostí (mail, telefonické hovory), hovoříte plynně německým nebo anglickým jazykem? Máte zkušenosti v oblasti F&B, znalost MS Word, Excel a s elektronickou pokladnou? Profil: přátelskost, zdvořilost, čestnost, nezávislost, flexibilita, organizační schopnosti, loajalita, objektivita, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu a příjemný vzhled.

podívejte se na nabídku pozic pro recepční - 1 pozice

Barman/barmanka

Máte zkušenosti jako barman a ovládáte německý nebo anglický jazyk? Nebojíte se komunikovat s pasažéry v restauraci, umíte doporučovat vhodné nápoje? Máte barmanské vzdělání nebo barový trénink/barmanský kurz? Budete mít odpovědnost za celý bar a salon, organizaci nakládání a kontroly barového zásobování, manipulaci se všemi nápoji a jídlem v baru a pomůckami v oddělení, odpovědnost za profesionální servis nápojů a jídla v baru, restauraci a na promenádní palubě. Profil: přesnost, přátelskost, nezávislost, flexibilita, komunikační schopnosti, odolnost proti stresu a bezúhonné vystupování.

podívejte se na nabídku pozic pro barmany/barmanky - 1 pozice

Pokojská

Máte dokončené středoškolské vzdělání a hovoříte německy nebo anglicky? Máte praxi ve srovnatelné pozici? Budete zodpovědná za denní úklid a servis kabin pasažérů, asistovat při úklidu všech společných prostor včetně společných toalet, koridoru a recepce, vítat pasažéry a doprovod do jejich kabin během nalodění, asistovat u mytí nádobí během obědů a/nebo večeří. Profil: přesnost, flexibilita, odolnost proti stresu a motivovanost, vysoký smysl pro čistotu a hygienu, bezúhonné vystupování.

podívejte se na nabídku pozic pro pokojské - 1 pozice

Kuchař

Máte několik let zkušeností jako šéfkuchař (Chef, Sous Chef, Chef de partie, Junior Chef) (zahraniční praxe je výhodou). Máte dobrou znalost německého jazyka (nebo anglického jazyka, pokud se jedná o lodě přepravující cestující z USA/CAN)? Vaše náplň práce bude spočívat v organizování všeho, co se děje v kuchyni, od sestavování jídelního menu po kontrolu potravin. Musíte být pečlivý a přísně dbát o udržení hygienických standardů a přenášet tento vliv na Vaše podřízené. Pokud jde o gastronomii, musíte spojit vizi a motivaci a vždy se snažit udělat to co nejlépe. Máte vzdělání jako kuchař a již jste pracoval několik let v obdobných pozicích? Máte velmi dobrou znalost německého jazyka (nebo anglického jazyka)? Máte zkušenosti v přípravě studených a teplých pokrmů, umíte pracovat pod stresem a jste týmový hráč? Dokážete ocenit nápady svého šéfkuchaře? Budete mít zodpovědnost za profesionální přípravu a distribuci pokrmů, včetně snídaňového bufetu a jídla pro posádku. Profil: přesnost, flexibilita, motivace, odolnost proti stresu a motivovanost, vysoký smysl pro čistotu a hygienu, bezúhonné vystupování.

podívejte se na nabídku pozic pro kuchaře - 4 pozice

Šéf restaurace – Maître d'hôtel

Máte několikaleté zkušenosti jako manažer restaurace (praxe ze zahraničí nebo z výletních lodí výhodou). Máte velmi dobrou znalost německého jazyka (nebo anglického jazyka)? Hledáme extroverta, který se nebojí komunikovat se všemi našimi hosty v restauraci. Nebojí se motivovat a školit mezinárodní tým, kterému jde vždy příkladem. Kromě znalosti standardů služeb z 4/5-hvězdičkových hotelů, musíte mít organizační talent a kreativitu pro různé iniciativy/akce na palubě lodi. Profil: přesnost, týmový hráč, motivace, odolnost proti stresu a motivovanost, vysoký smysl pro čistotu a hygienu, bezúhonné vystupování.

podívejte se na nabídku pozic pro šéfa restaurace – Maître d'hôtel 1 pozice

Číšník/servírka

Máte profesní zkušenosti jako číšník/servírka? Máte velmi dobrou znalost německého (nebo anglického jazyka)? Jste týmový hráč a umíte poskytovat profesionální servis jídla a/nebo nápojů pasažérům v restauraci? Jste flexibilní, odolní vůči stresu, máte vysoký smysl pro čistotu a hygienu a bezúhonné vystupování? Profil: přátelský, aktivní a profesionální servis v restauraci a v baru k maximální spokojenosti pasažérů.

podívejte se na nabídku pozic pro číšníky/servírky - 2 pozice

Noční hlídač

Máte zkušenosti jako číšník nebo jako administrativní pracovník? Máte jednoroční praxi na srovnatelné pozici, zkušenosti s registrační pokladnou, s IT? Budete mít na starosti sledování bezpečnosti lodi, pasažérů a posádky během noci, výpomoc na baru. Odpovědnost za recepci, za bezpečnost během směny, spoluzodpovědnost za přípravu hladkého výstupu, příprav pro hlášení nočního dohledu. Profil: přátelský, aktivní, pečlivý, bezúhonné vystupování.

podívejte se na nabídku pozic pro noční hlídače - 1 pozice

Kadeřnice

Úspěšně jste absolvovali školu jako kadeřnice a mluvíte německy nebo anglicky? Budete mít na starosti kadeřnický salón a vypomůžete také použít obchodě na palubě. K tomu je potřeba mít dobré komunikační schopnosti a umět jednat s hosty. Budete také pomáhat na recepci, například při naloďování hostů atd. Profil: přátelskost, zdvořilost, čestnost, nezávislost, flexibilita, organizační schopnosti, loajalita, objektivita, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu a příjemný vzhled.

podívejte se na nabídku pozic pro kadeřnice - 1 pozice

Hotelový manažer

Máte několik let zkušeností jako hotelový manažer (nejméně 8 let F&B zkušeností, IT a administrativní zkušenosti)? Děláte rád svou profesi, host je pro Vás prioritou, a dokážete svoji filozofii přenést do týmu? Mluvíte plynně německy nebo anglicky (znalost obou jazyků je výhodou)? Jako manažer máte na starosti zkušený tým, motivujete lidi k lepším výkonům, přičemž vy sám jdete příkladem. Máte zodpovědnost za hotelovou část lodě. Jste k dispozici pasažérům, jejich přáním a potřebám. Máte dohled při objednávání zásobování, úzce spolupracujete s kapitánem a plavební posádkou. Profil: nezávislost, manažerské dovednosti, flexibilita, organizační schopnosti, loajalita, čestnost a objektivita. Bezúhonnost, příjemný vzhled, osobně orientovaný a stresu rezistentní.

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro hotelového manažera.

Pomocný personál

Máte dokončené středoškolské vzdělání a hovoříte německy nebo anglicky? Máte zkušenosti na obdobné pozici nebo výletní lodi? Budete mít na starosti úklid lodi, udržovat čistotu, hygienu v přidělených oblastech, pomáhat s denním úklidem kuchyně (myčka, nádobí). Profil: přesný, flexibilní, loajální, schopnost pracovat pod stresem, silné konstituce.

podívejte se na nabídku pozic pro pomocný personál - 1 pozice

…a mnoho dalších pozic. Pokud jste nenašli Vaší vysněnou profesi, zaregistrujte se prosím u nás a jakmile se objeví Vámi preferovaná pozice, obratem Vás budeme kontaktovat.

Lodní personál

Kapitán

Schopnost řídit loď nezávisle, v souladu se stávajícími právními předpisy. Dokončení všech úkolů nezbytných pro bezpečné velení plavidla, včetně znalosti týkající se: (hladiny vody, ponoru plavidla, počasí…). Požadavky: věk nejméně 30 let, anglicky/německy slovem i písmem dokončené odborné vzdělávání, platné lodní certifikáty, několik let praxe v podobné pozici v oblasti lodní dopravy. Profil: přátelský, čestný, flexibilní, nezávislý, výborné komunikativní schopnosti, schopnost pracovat pod stresem, organizačně zdatný.
Druhý kapitán: Schopnost řídit loď nezávisle, v souladu se stávajícími právními předpisy. Dokončení všech úkolů nezbytných pro bezpečné velení plavidla. Anglicky/německy slovem i písmem dokončené odborné vzdělávání, platné lodní certifikáty, několik let praxe v podobné pozici v oblasti lodní dopravy. Profil: přátelský, čestný, flexibilní, nezávislý, výborné komunikativní schopnosti, schopnost pracovat pod stresem, organizačně zdatný.

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro velení lodi.

Lodní inženýr

Údržba a kontrola všech strojů - zařízení a vybavení, o zjištěných problémech informovat kapitána, rutinní práce (výměna oleje, jakékoliv údržby), kontrola nádrží na odpadní vodu. Německy/anglicky slovem i písmem. Registrace jako lodní inženýr na řece Rýn nebo Dunaj/ přítoky. Praxe na obdobné pozici v námořní dopravě. Profil: přátelský, čestný, flexibilní, výborné komunikativní schopnosti, schopnost pracovat pod stresem, organizačně zdatný.

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro lodní inženýry.

Kormidelník

Řízení lodi ve spolupráci s 2. kapitánem, v souladu s platným právem a předpisy. Povinnosti: vedení lodního deníku a rejstříků služeb, poskytuje základní a pokročilý výcvik námořníkům, atd. Angličtinu a němčinu slovem i písmem, několik let praxe v podobné pozici v oblasti lodní dopravy. Profil: přátelský, čestný, flexibilní, výborné komunikativní schopnosti, schopnost pracovat pod stresem, organizačně zdatný.

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro kormidelníky.

Strojník

Registrace jako lodní inženýr na řece Rýn nebo Dunaj/ přítoky. Praxe na obdobné pozici v námořní dopravě. Profil: přátelský, čestný, flexibilní, výborné komunikativní schopnosti, schopnost pracovat pod stresem, organizačně zdatný.

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro strojníky.

Elektrikář

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro elektrikáře.

Lodník

Lodník kompetentně a samostatně vykonává palubní práce na plavidle včetně obsluhy kormidla pod dohledem kapitána a při zachování jeho odpovědnosti.
Pomocný lodník: Vykonává palubní práce na plavidle, a to pouze pod dohledem vůdce plavidla nebo lodníka.

Momentálně nenabízíme žádnou pozici pro lodníky.

…a mnoho dalších pozic. Pokud jste nenašli Vaší vysněnou profesi, zaregistrujte se prosím u nás a jakmile se objeví Vámi preferovaná pozice, obratem Vás budeme kontaktovat.

Aktuality

Říční lodní sezóna 2021 zimní sezóna
Zimní sezóna na říčních lodích se blíží. Pokud máte zájem o práci na říčních výletních lodích, tak se neváhejte registrovat. Nástup od 22.11.2021. V případě zájmu pište. Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.