Kellner/in Deutschsprachig Saison 2018

Mitverantwortlich für die fachgerechte Bedienung mit Speisen und Getränken in einer Restaurant-Station oder einem Teil der Lounge. Dazu gehören folgende Aufgaben: Reinigung von bestimmten Bereichen des Restaurants, den Büroräumen und Arbeitsräumen wie angewiesen. Befolgung der Anweisungen des Maître d’s hinsichtlich des mise-en-place im Restaurant. Reinigung der Gläser im Restaurant.

Obor: číšník/servírka
Praxe v oboru: min. 2 roky
Místo výkonu: On a river cruise ship, Multiple Countries Seasonal Restaurant / Bar-Lounge , Labe, Rýn, Dunaj

Požadujeme

- Gesprochenes Deutsch und/oder Englisch
- Abgeschlossene Ausbildung (Schule)
- 2 Jahre Berufserfahrung als Kellner/in / Waiter
- Loyalität
- Redlichkeit
- Belastbarkeit
- EU Passport

Nabízíme

Posláním životopisu, souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. viz sekce Pošlete nám CV

Mám zájem o nabízenou pozici

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Nábor posádky pro novou 5* říční loď MS William Wordsworth - září 2018
Od 03.09 začneme čistit, organizovat a připravovat naši novou loď MS William Wordsworth (hosté z Velké Británie) v Hardinxveldu, Nizozemí. Loď bude mít svou první plavbu 20.10.2018 a od této chvíle bude v provozu na vodních cestách po celé Evropě. Plavit se bude do 10.01.2019. Hledáme posádku pro všechna oddělení (s výjimkou HK a recepce), kteří chtějí začít svou kariéru na palubě zcela nové 5* lodi. Své životopisy zasílejte v Aj na info@pracujnalodi. Děkujeme a přejeme krásné léto!
Stáhněte si: Nábor posádky pro zcela novou 5 říční loď _ září 2018 (879 kB)

Říční lodní sezóna 2018 je zde...
Sezóna na říčních lodích startuje. Pokud máte zájem o práci na říčích výletních lodích v sezóně 2018, tak se neváhejte registrovat. Obsazujeme všechny hotelové pozice. Vše zdarma, dopravu na loď hradí zaměstnavatel. V případě zájmu pište, volejte:). Těšíme se na Vás.

Buďte s námi v kontaktu.
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.

Pro MS Jünker Jörg, loď plující především v Německu na Labi hledáme ...
V současné době hledáme Barmana (Ž/M) s německými a anglickými znalostmi pro MS Jünker Jörg, loď plující především v Německu na Labi* a kanálech. Nalodění září do konce sezóny.
Stáhněte si: Barman - MS Jünker Jörg_Labe (343 kB)